O nas

Polmark to uznany w branży producent osprzętu elektrycznego. W trakcie długoletniej działalności, której początek przypadka na rok 1993, zdążyliśmy już wypracować sobie duże grono stałych klientów. Ich lojalność zawdzięczamy wsłuchiwaniu się w potrzeby i oczekiwania, co pozwala na precyzyjne dostosowanie oferty, tak aby nasze artykuły elektryczne spełniały ich wymagania zarówno pod względem jakości, jak i ceny. Stale rozbudowujemy naszą ofertę i sieć dystrybucyjną. Obecnie tworzy ją bardzo dobrze zaopatrzona hurtownia elektryczna oraz wiele partnerskich sklepów w całym kraju. Dzięki wieloletniej współpracy z renomowanymi producentami osprzętu, klientom odwiedzającym nasz sklep elektryczny możemy zapewnić atrakcyjne warunki cenowe.

Internetowy sklep elektryczny – bogata oferta w atrakcyjnej cenie


W celu zwiększenia dostępności produktów, uruchomiliśmy internetowy sklep elektryczny. Klienci naszej hurtowni znajdą w nim cały dostępny asortyment elektryczny oraz szereg rozwiązań w promocyjnej cenie. Nasz zespół to grupa dobrze wykwalifikowanych specjalistów i handlowców, którzy doskonale znają rynek artykułów elektrycznych oraz nieustannie śledzą wszelkie nowości i innowacje. Inwestujemy nieprzerwanie w kapitał ludzki oraz park maszynowy oraz stawiamy na wysoką jakość obsługi klienta. Niezależnie gdzie Państwo dokonają zakupu, czy w internetowej hurtowni elektrycznej czy w którymś ze sklepów stacjonarnych, mogą Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru oraz pomoc w załatwieniu formalności. Kultura osobista oraz znajomość rzeczy to atrybuty naszych wszystkich pracowników.


Nasza internetowa hurtownia elektryczna zapewnia swoim klientom nie tylko korzystne ceny, ale także krótkie terminy realizacji dostaw.


Polmark - internetowa hurtowania elektryczna - zaprasza do współpracy zarówno małe firmy budowlano – remontowe, jak i duże przedsiębiorstwa zajmujące się montażem instalacji elektrycznych!